Kelias į puikią savijautą:

Sportas

Norite išlikti žvalūs, darbingi, besišypsantys, skleidžiantys teigiamą energiją ir patenkinti savimi? Gyvenkite protingai.

Aplinka

Ergonomika yra šis tas daugiau nei tik tai kaip mes sėdime prie kompiuterio. Mus supantys daiktai, jų naudojimas įtakoja mūsų darbinę veiklą ir savijautą.

Sveika mityba - sveikas maistas - puiki savijauta

Sveikas maistas keičia mūsų savijautą gražina kūno formas. Kodėl gi ne pradėjus maitintis sveikai?

Skoliozė. Ką daryti pastebėjus skoliozę ir kaip gydyti?

Skoliozė - nugaros iškrypimas

Skoliozė – tai stuburo iškrypimas į šoną, kurį būtina gydyti vos tik pastebėjus.

Skaityti ...

Nugaros skausmas

Nugaros skausmai

Nugaros skausmas vienas iš nemaloniausių dažną žmogų šiandien lydinčių jausmų. Nugaros skausmai sukeliami dėl raumenų, sausgyslių, raiščių, nervų ar kitų audinių ar sąnarių. Pastovus nugaros skausmas. Jeigu Jūs sėdite nepatogioje kėdėje visą darbo dieną, pastoviai pasukate savo kūną nepatogioje pozicijoje Jūsų nugara kenčia. Daugelis darbuotojų dažniausiai nekreipia dėmesio į skausmą ir tai sieja su darbine aplinka ir nevertina to kaip sužalojimo, ilgą laiką nekreipiant į tai dėmesio šis skausmas gali tapti pastovių ir nepagydomu. Nugaros skausmas gali pasireikšti dėl šių priežasčių:

Skaityti ...

Osteochondrozė

OSTEOCHONDROZĖ

Osteochondrozė gali būti stuburo, kaklo srities, juosmens ir krūtinės srities. Stuburo osteochondrozė – lėtinė sanarių liga, kuri pažeidžia stuburo kremzlinį audinį – tarpslankstelinius audinius. Tai kaulų ir kremzlių liga. Išvertus iš graikų kalbos: osteon – kaulų; chondros – kremzlės. Tai dažnai vyresnio amžiaus (virš 40 metų) žmonių liga. Tačiau vis dažniau ši liga pasireiškia jaunesniems žmonės nuo 18 iki 30 metų amžiaus, kurie skundžiasi nuolat pasikartojančiais galvos, pečių, sprando, nugaros skausmais. Dažniausiai ši problema aktuali asmenims praleidžiantiems daug laiko sėdint prie darbo stalo.

 

Nevarginkite nugaros – daugiau dirbkite – atsistoję

 

Dažniausiai pasireiškia nugaros skausmai dėl nepatogiai įrengto darbo stalo. Pastoviai dirbant nepatogioje darbo vietoje skausmai pasireiškia vis dažniau, o pacientams atlikus medicininius tyrimus tenka išgirsti diagnozę – osteochondrozė. Apie 90% visų pasaulio žmonių patiria įvairius skausmus, kurių viena iš priežasčių

Skaityti ...

Stuburas ir stuburo slanksteliai

  Stuburas – tai pagrindinė kūno ašis, laikanti kūną vertikalioje padėtyje. Jį dažniausiai sudaro 32 – 33 stuburo slanksteliai: 7 kaklo, 12 krūtinės, 5 juosmens, 5 kryžmens, 3–4 uodegikaulio. Stuburo kanale yra nugaros smegenys. Tarpusavyje stuburo slankstelius jungia tvirti, bet elastingi diskai, raiščių sistema ir slankstelių sąnariai.

Skaityti ...

 • 1
 • 2
 • Atsikratykite nugaros skausmo +

 • Rūpinkitės savo sveikata +

  Ir dirbkite net 30% efektyviau Darbo dienos metu būtina keisti kūno pozą (atsisėsti, atsistoti, pasivaikščioti). Darbas atsisėdus – 50%, darbas atsisėdus – 25%, darbas stovint – 25%. Rekomenduojama darbinę laikyseną keisti 2-4 kartus per 1val. Tai gali būti įgyvendinta tik su patogiu stalu
 • Kodėl dirbti 8val. tik atsisėdus negerai? +

  Kėdė – Jūsų priešas Nr.1.
  Sėdimas darbas jums kenkia, nes
  Koks darbo stalas geriausias?

 • 1
 • 2
 • 3

Ieškok bloge

 • 1
 • 2
 • 3